Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Харківецька сільська рада» (код ЄДРПОУ: 21048703) був реорганізований і увійшов до складу Лохвицької громади

Інформація про садочок

Юридична адреса:

37207,

Полтавська область

Лохвицький район

село Харківці

вулиця Тесленка 32/1

Електронна адреса:

DNZ-kolosohok@ukr.net

Наш заклад був побудований і відкритий у 1988 році, як ясла-садок колгоспу ім. А. Тесленка. Це типове приміщення на 2 групи. На той час так і було дві різновікові групи. Та проходили роки, змінювалася ситуація, відбувалися реформи, реорганізації,  колгосп став КСП, СТОВ, ТОВ.

Разом з тим змінювалося і ставлення їх керівників до дошкільної освіти, які вирішили, що ми не «рентабельні» і з 1998р по 2002р перевели нас у сезонний заклад, а у жовтні 2002 року і закрили зовсім. Весь персонал звільнили, а саме приміщення віддали під гуртожиток для найманих бригад, які виконували у товаристві сільськогосподарські роботи. І до квітня 2005 року ми зовсім не працювали. Дитячого садка у селі не було.

У 2005 році наш дитячий садок взяла на баланс наша Харківецька сільська рада і ми почали працювати, але працювали, як сезонний заклад тільки у теплу пору року з 15 квітня по 15 жовтня. Так тривало до 2008 року, доки ми не прийняли участь  у ПРООН програмі. Створили ГО «Надія-Харківці», до її складу увійшли працівники дошкільного закладу та батьки дітей, які його відвідували. Спочатку це було 27 осіб. Виграли конкурс і розробили проект «Енергозберігаючі заходи в ДНЗ «Колосочок» с. Харківці.

Завдяки цьому проекту ми замінили всі 26 вікон у приміщенні закладу на пластикові, 6 вхідних дверей на метало - пластикові, відремонтували систему опалення, каналізаційну систему. За кошти районної ради було побудовано газову топкову і придбано 2 газові котли. Ці роботи тривали два роки (до жовтня 2010 року).А з жовтня 2010 року ми працюємо круглорічно. Садок опалюється газом. Кошти виділяє Харківецька сільська рада. Взагалі у нас із Сільською радою тісні стосунки. Всім необхідним нас вона забезпечує повністю.

На даний час у нашому дошкільному закладі одна різновікова група у якій 23 дітей віком від 2 до 6 років. Наповнюваність постійно без вільних місць. Зараховуємо  дітей протягом року по мірі вивільнення місця. До послуг дітей кімната для занять та ігрової діяльності, спальня, умивальна кімната, туалет, роздягальня, спортивна зала. На подвір’ї є ігровий майданчик з обладнанням.

Дошкільний заклад здійснює свою діяльність, керуючись Законом України «Про дошкільну освіту», Положенням «Про дошкільний навчальний заклад» від 12. 03. 2003 р. № 305, Типове положення про методичний кабінет дошкільного навчального закладу, Типове положення про атестацію педагогічних працівників, Примірна інструкція з діловодства у дошкільних навчальних закладах, іншими чинними законодавством нормативно - правовими актами, які регламентують діяльність дошкільних навчальних закладів в Україні.

Діяльність здійснюється на підставі чинного Статуту закладу, затвердженого рішенням 5 сесії 6-го скликання від 20 червня 2011 року Харківецькою сільською радою, та зареєстрованим державним реєстратором Лохвицької РДА 05 серпня 2011 року.

Педагогічний колектив втілює у життя державну політику в галузі освіти. Управлінська діяльність адміністрації закладу спрямована на забезпечення гарантованого права громадян на отримання дітьми дошкільної освіти. У дошкільному закладі є необхідні нормативно –законодавчі акти щодо функціонування і розвитку дошкільних навчальних закладів. Освітній процес здійснюється за програмою «Українське дошкілля» та програмою для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт». Навчання проводиться українською мовою.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування