Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Харківецька сільська рада» (код ЄДРПОУ: 21048703) був реорганізований і увійшов до складу Лохвицької громади

Черга на зарахування

№П/П

ПРІЗВИЩЕ ІМ’Я ПО БАТЬКОВІ

ДАТА НАРОДЖЕННЯ

ДАТА ЗАЯВИ

Бурда Олександр Романович

01.11.2017

Тішукова Аннгеліна Артурівна

30.11.2015

23.01.2020

Тішукова Елеонора Артурівна

22.02.2016

23.01.2020

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється згідно з п.6 Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003р. №305, де передбачено перелік документів, які батьки обов’язково мають надати керівникові дошкільного навчального закладу: - заява батьків або осіб, що їх замінюють; - медична довідка про стан здоров,я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад; - довідка лікаря про епідеміологічне оточення; - свідоцтво про народження дитини. Батьки, які відмовилися від проведення профілактичних щеплень своїм дітям, мають звернутися до лікарсько-консультативної комісії лікувально-профілактичного закладу. Відповідно до спільного листа Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я України "Щодо вирішення окремих питань про зарахування до дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів дітей, у яких відсутні обов’язкові профілактичні щеплення" від 29.09.2014р. №1/9-500, №04.01.16/28103 питання щодо відвідування навчального закладу дітьми, батьки яких відмовилися від щеплень, вирішується індивідуально лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу. Якщо комісія прийняла рішення дозволити відвідувати дошкільний навчальний заклад, то це рішення є підставою для оформлення інших медичних документів. Таким чином, батьки не щеплених дітей мають подати завідувачу наступні документи: - заява батьків або осіб, що їх замінюють; - висновок лікарсько-консультативної комісії, у якому зазначено, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад; - медична довідка про стан здоров,я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад; - довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення; - свідоцтво про народження дитини. (Журнал "Практика управління дошкільним закладом", №11, 2014р., ст.58).

Дітей в ДНЗ «Колосочок» приймаємо на протязі року, за наявності вільного місця.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування